HABER DETAYI

26 Mart 2021 15:10

Diyarbakır’ın Firma Rehber sitesi açıldı

Diyarbakır’ın Firma Rehber sitesi açıldı

Covid-19 salgınında bir çok firmanın kapalı kalması ve bu süre zarfında vatandaşlar e-ticaret yapan firmalardan veya internet üzerinden ulaşabildiği firmalardan alışveriş yaptı.

Firmaların açıldığı bu günlerde bilinirliliğinizi arttırmak için bizde Diyarbakır’daki firmaların bilinirliğini arttırmak adına www.diyarbakir118.com isimli firma rehberini oluşturduk. Diyarbakır 118 Firma Rehberi ile artık aradığınız firmalara ulaşabilir, Google dünyasında yer almasını istediğiniz firmanızı rahatlıkla ekleyebilir, ürünlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların, şirketlerin, kurum ve kuruluşların iletişim bilgilerini, fotoğraflarını ve ürünlerini içeren firma rehberi iş yeri sahiplerini bekliyor. İşyerinizi firma rehberine ekletmek için bizleri de arayabilirsiniz.

Firma Rehber Sitemizde standart üyelik ücretsiz olup, firma adı, logosu, telefon numarası ve adresini ekleyebilirsiniz. Gold üyelikle ise, firmanıza ait tüm bilgilerinizi, fotoğraflarınızı galeri şeklinde yayınlayabilirsiniz, bunun yanı sıra ürünlerinizi, ilanlarınızı ve haberlerinizi de rahat bir şekilde yayınlama imkanı sunuluyor. Ayrıca Gold üyelerin sıralaması hem sitemizde hemde arama motorlarında üst sıralarda yer almaktadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Diyarbakır Haberleri Diyarbakır Sondakika haberleri Son dakika diyarbakır Haberleri Diyarbakır Haberleri Diyarbakır Sondakika haberleri Son dakika diyarbakır Haberleri